У тернопільських вишах уже розпочалися вступні випробування

У тернопільських вишах розпочалася вступна кампанія. І тепер, уже на середину липня, припала її основна та активна фаза.

Як відомо, Файне місто вже давно називають студентською столицею, адже тут, крім технікумів та коледжів, є ще й чотири університети, які займають непогані місця у загальноукраїнському рейтингу.

До них належать: Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка, Тернопільський національний економічний університет ім. І. Пулюй, Тернопільський національний економічний університет та Тернопільський національний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського.

Так, майже в усіх університетах центр сприяння реєстрації електронних кабінетів та подачі заяв розпочав роботу з 29 червня 2017 р. Працюватиме він до 18:00 год. 26 липня 2017 р. Графік роботи наступний: понеділок – п’ятниця — з 9:00 до 18:00; субота, неділя — з 9:00 до 15:00.

В деяких університетах області, й зокрема, в економічному, прийом документі на вступ до розпочався з 1 липня і триватиме орієнтовно до 20 липня. Утім, кожен факультет має свої графіки прийому документів. За цією інформацією вже варто стежити на сайтах навчальних закладів.

Терміни проведення вступних випробувань розпочинаються з 12 липня і триватимуть до 7 серпня. Знову ж таки залежно від освітнього рівня. Оприлюднення рекомендованих до зарахування та подача оригіналів документів відбудеться 24 липня. Триватиме весь процес до 14 серпня.

Що ж стосується державного замовлення, то наразі ще немає інформації по всіх спеціальностях та університетах. Відомо лише про кількість державних місць у педагогічному університеті на кількох спеціальностях та про державне замовлення в економічному університеті.

Щодо одного й другого – інформація за посиланнями: http://www.tneu.edu.ua/entrant/ та http://www.tnpu.edu.ua/abiturient/derzh-zamovlennya.php.

Нагадаємо,  цього року, як і попередні роки, абітурієнтів будуть відбирати на основі результатів зовнішнього незалежного оцінювання, середнього бала атестата, вступних іспитів чи творчого конкурсу, звичайно, якщо це передбачено законодавством, а також згідно із коефіцієнтами, які є різними для різних регіонів, а також спеціальностей.

Галина ТИХА

Автор: galas

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *