У Тернополі з’явився унікальний пішохідний перехід (ФОТО)

У Тернополі з’явився перший пішохідний перехід, піднятий на рівень тротуару, облаштовнаий у рамках капітального ремонту на вулиці Білецькій.

Як розповідає заступник міського голови з питань інфраструктури Владислав Стемковський, такі підвищені пішохідні переходи часто можна зустріти у європейських містах, та у Тернополі він наразі перший та єдиний.

  • Підвищений пішохідний  перехід – безпечний та надійний для пішоходів, адже часто водії не зменшують швидкість, аж поки не побачать фізичної перешкоди. Вулиця Білецька – це прогулянкова зона, на якій пріоритетною є людина, а не автомобіль,  – розповідає Владислав Стемковський. – Ми подивимося, яким він є в експлуатації, і, цілком можливо, з часом такі переходи будуть облаштовані і на інших вулицях Тернополя.

Такі переходи змушують водіїв транспортних засобів знижувати швидкість перед ними за аналогією пристроїв примусового зниження швидкості, що значно зменшує ймовірність наїзду на пішоходів.

12345 (Оцініть статтю)
Loading...

Автор: Бойко Роман

Коментар до: “У Тернополі з’явився унікальний пішохідний перехід (ФОТО)

  1. blaguk1990@ukr.net
    06.07.2017 з 12:50

    Так зробіть всюди такі переходи з бруківки, щоб кожного року не малювати і не тратити бюджетні кошти. А навіщо якщо кожного року можна щось вкрасти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *