У Тернополі з’явився унікальний пішохідний перехід (ФОТО)

У Тернополі з’явився перший пішохідний перехід, піднятий на рівень тротуару, облаштовнаий у рамках капітального ремонту на вулиці Білецькій.

Як розповідає заступник міського голови з питань інфраструктури Владислав Стемковський, такі підвищені пішохідні переходи часто можна зустріти у європейських містах, та у Тернополі він наразі перший та єдиний.

  • Підвищений пішохідний  перехід – безпечний та надійний для пішоходів, адже часто водії не зменшують швидкість, аж поки не побачать фізичної перешкоди. Вулиця Білецька – це прогулянкова зона, на якій пріоритетною є людина, а не автомобіль,  – розповідає Владислав Стемковський. – Ми подивимося, яким він є в експлуатації, і, цілком можливо, з часом такі переходи будуть облаштовані і на інших вулицях Тернополя.

Такі переходи змушують водіїв транспортних засобів знижувати швидкість перед ними за аналогією пристроїв примусового зниження швидкості, що значно зменшує ймовірність наїзду на пішоходів.

Автор: Бойко Роман

Коментар до: “У Тернополі з’явився унікальний пішохідний перехід (ФОТО)

  1. blaguk1990@ukr.net
    06.07.2017 з 12:50

    Так зробіть всюди такі переходи з бруківки, щоб кожного року не малювати і не тратити бюджетні кошти. А навіщо якщо кожного року можна щось вкрасти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *