Стало відомо, скільки ще шкіл на Тернопільщині закриють за літо

У зв’язку із реформою в галузі освіти, а також із створенням опорних шкіл та їхніх філій, малокомплектні школи в області вже почали закривати або ж реорганізовувати у нижчий ступінь.

Таку ініціативу пояснюють тим, що у малокопмлектних школа неможливо отримати якісну освіту, а відтак, такі школи є неефективними. А тепер, як відомо, основний акцент на комфортні умови перебування учнів у школі, а також належні умови навчання задля отримання добрих і якісних знань.

Так, за словами начальника управління освіти й науки Тернопільської ОДА Ольги Хоми, наразі органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування вивчаються шляхи удосконалення мережі навчальних закладів. Саме тому, вже відомо, які школи доведеться ліквідувати за літо 2017 року, а які реорганізувати у нижчий ступінь.

Зокрема, рішенням сесії Кременецької міської ради від 21.03.2017 року постановлено приєднати НВК «Гімназія-ЗОШ І ст. м. Кременець» до НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ». Також рішенням сесії Кременецької районної ради вирішено ліквідувати Попівецьку ЗОШ І ст. Кременецького району. Ліквідують також Сеньківську ЗОШ І ст. Монастириського району.

У нижчий ступінь будуть реорганізовувати такі навчальні заклади:

* ЗОШ І-ІІ ст. у І с. с. Зелений Гай Заліщицького району;

* ЗОШ І-ІІ ст. у ЗОШ І ст. с. Мишків Заліщицького району;

* Гайворонківську І-ІІ ст. у ЗОШ І ст. Золотниківської ОТГ Теребовлянського району;

* Гниловодівської І-ІІ ст. у ЗОШ І ст. Золотниківської ОТГ Теребовлянського району;

* Котузівської І-ІІ ст. у ЗОШ І ст. Золотниківської ОТГ Теребовлянського району;

* Маловодівської І-ІІ ст. у ЗОШ І ст. Золотниківської ОТГ Теребовлянського району.

Автор: Тиха ГалинаЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *