Президент вручив тернопільським поліцейським 18 автомобілів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні президент України Петро Порошенко перебуває на Тернопільщині з робочим візитом. Основна ціль поїздки до нашої області – відкриття лабораторного комплексу та централізованої стерилізації КЗ ТОР «Тернопільська університетська лікарня» та вручення автомобілів поліцейським.

Так, правоохоронці Головного управління національної поліції у Тернопільській області отримали 18-ть сучасних та економних автомобілів «Mitsubishi Outlander PHEV» із встановленою системою Plug–in Hybrid EV (гібридний електромобіль з підзарядкою від електромережі). Використовуватимуть їх у групах реагування патрульної поліції (ГРПП) районних відділів та відділень.

Отримання іномарок стало можливим у рамках реалізації проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій у період дії зобов’язань сторін Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2008 року № 221. Згідно з цією програмою, в ГУНП області було вилучено технологічно застарілі автомобілі шляхом їх утилізації для забезпечення скорочення викидів парникових газів.

Автор: Тиха Галина



Коментар до: “Президент вручив тернопільським поліцейським 18 автомобілів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

  1. ЧарКес
    14.07.2017 з 17:41

    А всяка шваль типу нардупа Юрика яке до того відношення має?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *