На Тернопільщині представили унікальний проект, аналогів якому немає в Україні (ФОТО)

У туристичній галузі Тернопільської області, представили унікальний проект, аналогів якому немає в Україні. Йдеться про можливість зчитувати інформацію про визначні туристичні об’єкти за допомогою QR-коду.

Даний проект розробили у туристичному відділі обласної адміністрації. За ініціативою наших туристів виготовили сто антивандальних табличок з QR-кодами з короткою інформацією про туристичний об’єкт, до якого вони прикріплені. Так, інформація міститься двома мовами – українською та англійською, а щоб її отримати необхідний лише смартфон і відповідна програма для зчитування QR-кодів. Щоб отримати всю необхідну інформацію про об’єкт із QR-коду, інтернету не потрібно. Інформація розміщена на порталі Тернопілля туристичне.

За словами розробників, щоб реалізувати задумане, багато коштів не знадобилося. Загалом вартість ста табличок обійшлася у суму 6 тисяч гривень. Водночас, як наголосили ініціатори, зупинятися на досягнутому вони не збираються і продовжуватимуть та розвиватимуть проект надалі, адже залучення туристів на Тернопільщину та промоція нашого краю є одним із пріоритетних завдань.

Автор: Тиха Галина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *