Начальник тернопільської поліції закликав не піаритися на вбивстві дівчини

Начальник Тернопільського обласного управління Національної поліції Олександр Богомол відреагував на резонансні заяви журналістів-розслідувачів із телеканалу СТБ щодо вбивства 17-річної дівчини із Вишнівця.

Пан Богомол пояснив кілька фактів, щодо яких виникали запитання, а також закликав не піаритися на вбивстві.

“Не хочу, але пишу, розумію, що це найефективніший спосіб апелювати брехунам та казкарям…

Для людей додам дуже коротку інформацію. Хто аналізує факти, а не збирає слухи, мене почує і це для них:

1. НІЖ – він був вилучений на місці, його дослідили генетики і лише судові експерти зможуть оцінити чи саме цим ножем вбили Ірину. І стверджувати, що це не саме той ніж, тому що так сказав підозрюваний, можна, але не варто. Можна і помилитись. Поліція ж не підтвердила, що цим ножем вбили, ми сказали, що на ножі, який вилучили біля тіла є днк жертви і підозрюваного.

2. МІСЦЕ ВБИСТВА – знову таки висновки комплексних медичних, цитолігічних, трасологічних, імунолігічних, грунтознавчих, генетичних, дактилоскопічних, можливо вже і фоноскопічних експертиз зможуть це підтвердити чи спростувати. Стверджувати, що всі мешканці Вишнівця робили експеримент і зразу ж бачили тіло на обочині дороги можна, коли знаєш про те, що можеш побачити. Але навіщо писати, що “девочка появилась на обочине” о 7 годині, якщо його(тіло) виявили біля 6.40, а на записах віодеореєстратора, який ми надали київським друзям ми бачимо тіло о 5.51. Сьогодні відео буде в мережі. А так і пояснюється факт, коли десятки авто і людей проходили та їхали повз місце події та не бачили потерпілої. А можливо і хтось і бачив та побоявся сказати.

3. ДОПИТ НЕПОВНОЛІНЬОГО ПІДОЗРЮВАНОГО – всі слідчі дії зафіксовані на відео, на якому зрозуміло стан Васі, його батька та всі інші обставини. Компетентні правозахисники розберуться чи були порушення зі сторони поліції при цьому, коли ознайомляться із матеріалами. Більше нічого коментувати не буду, лише скажу одне – прозорість роботи поліції дозволяє всім зробити висновки по подіях, однак давайте не будемо піаритись на вбивстві.

P.S. Сьогодні допитали як свідка Ігоря Красноперу. На жаль, будь-якої інформації, окрім слухів, що йому поскидали люди на стіну, надати не зміг. На місці події не був. Обставин справи окрім слухів не знає. Отримав відповідь на головне питання, яке його цікавило – чому на похороні жертва була без нігтів і був здивований, що під час розтину тіла у справах про вбивства судові медики здійснюють зрізи нігтів для фіксації піднігтьового матеріалу для подальшого експертного дослідження”. – написав Олександр Бомогол на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, раніше журналістка телеканалу СТБ Наталія Костильова у соціальних мережах заявила, що, ніж, який було знайдено біля тіла вбитої Ірини, не є предметом вбивства.

Автор: galas

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *