Громадський активіст попався під час отримання великого хабара

Спритні на руку ділки останнім часом вміло маскуються під громадських активістів.

Зокрема, недобросовісні ділки часто спекулюють на темі екології.

Використовуючи методи громадського тиску, аферисти вимагають гроші від власників та керівників підприємств виробничої сфери.

Як правило, гроші вимагалися за мовчання та не створення проблем.

Одного з таких “активістів” затримано прокуратурою Київської області спільно з Головним управлінням боротьби з організованою злочинністю та корупції Служби безпеки України. Затримання відбулося в порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України.

Йдеться про голову всеукраїнської громадської організації “Бюро з питань захисту екології та здоров’я”, – повідомили на сайті Генеральної прокуратури України.

“Встановлено, що затримана особа вимагала у підприємства щотижнево сплачувати грошові кошти. Сума залежала від обсягу видобутої підприємством продукції, за попередніми підрахунками «данина» становила близько 200 тис гривень на місяць. Окрім цього, голова вказаної громадської організації, в разі відмови підприємства сплачувати йому гроші, погрожував пошкодити та знищити майно підприємства”, – йдеться на сайті відомства.

Автор: galas

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *