У Тернополі 122 пари одружились «за добу»

122 пари в Тернополі скористались послугою «Шлюб за добу». Нагадаємо, що сервіс діє у місті із середини лютого. В середньому за спрощеною процедурою одружувалось по 9 пар в тиждень.

Послуга дає змогу зареєструвати шлюб не чекаючи 30 днів. Варто відзначити, що реєстрація «Шлюбу за добу» у Тернополі є дешевшою, ніж у інших областях, тому цією послугою у нашому місті зможуть скористатися усі бажаючі, не за лежно від місця проживання. Для бійців АТО послуга є безкоштовною.

— Ми одна з небагатьох областей, яка зробила пільгу для учасників бойових дій. У нас послуга вартує 1700 гривень в будні дні і 2000 у вихідні, то для учасників бойових дій ця послуга є безоплатна. І цією послугою серед учасників бойових дій скористалось близько 20-ти молодих пар, — коментує начальник Головного територіального управління юстиції Едуард Кольцов.

Це ще один проект, який міська рада реалізовує спільно з Міністерством юстиції. Першим проектом була видача свідоцтва про народження дітей у пологових будинках, пише «0352».

Автор: Бойко Роман

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *