Меню
У Тернополі через кримінальну справу відсторонили від посади обласного військового комісара
09.06.2017 Кримінал

Військового комісара Тернопільського гарнізону Володимира Катинського, якого в жовтні 2016 року СБУ разом із військовою прокуратурою затримали під час отримання хабара, відсторнили від посади до 7 липня цього року.

Про це йдеться в Ухвалі Тернопільського міськрайонного суду, повідомляє сайт “Реально”.

«Клопотання прокурора про продовження строку відсторонення обвинуваченого Володимира Катинського від посад військового комісара ТОВК та начальника Тернопільського гарнізону задовольнити та продовжити відсторонення від посад до 7 липня 2017 року включно.

Клопотання захисника, підтримане обвинуваченим, задовольнити та скасувати арешт на посвідчення водія на ім’я Володимира Катинського та на посвідчення офіцера на ім’я Володимира Катинського УК №051495, що був накладеним за ухвалою слідчого судді Шевченківського районного суду м.Львова від 20 жовтня 2016 року» – йдеться в Ухвалі.

Нагадаємо, Володимира Катинського звинувачують у тому, що він вимагав у свого підлеглого хабар у вигляді будівельних матеріалів для побудови заміського будинку та обіцяв, у свою чергу, сприяти службі віськового комісара одного із районів Тернопільської області.

 


Підпишись на Наш Телеграм-канал!

Залишити відповідь
*

ОНЛАЙН видання Галас