У патрульній поліції Тернополя оголосили конкурс на 116 вакантних посад

Управління патрульної поліції Тернополя оголошує набір кандидатів до своїх лав. Наразі вакантними є 116 посад.

Подати анкету можна з 12 червня до 11 липня 2017 року. Конкурс на відбір до лав патрульної поліції складатиметься з шести етапів, як це було раніше під час оголошення першого набору до нової патрульної поліції.

Зокрема, як повідомив під час прес-конференції т. в. о. начальника УПП у м. Тернопіль Олег Сороковий, безпосередньо в Управлінні патрульної поліції Тернополя, що на вул. Котляревського, 24, створена робоча група, яка буде займатися прийомом документів. Це, власне, перший етап. На другому етапі кандидатів чекає тестування, мінімальний прохідний бал – 25. Третій етап – медичне обстеження, четвертий – перевірка фізичної підготовки, п’ятий – психологічне тестування і шостий заключний етап – співбесіда.

– Кандидати запрошуються на наступний етап лише за умови успішного складення попереднього етапу, – наголосив Олег Сороковий. – На даний час оголошено конкурс на 116 вакантних місць, а саме: рота з обслуговування доріг державного значення – 56 осіб, тактична рота або рота ОГП, яка буде мати окремі завдання щодо забезпечення охорони громадського порядку на масових заходах, – 24 особи та некомплект – 36 осіб.

При цьому, як додав Олег Миколайович, процес відбору й навчання майбутніх поліціянтів триватиме близько 6 місяців. Тобто вже через півроку нові патрульні заступлять на чергування.

Он-лайн анкета вже доступна в розділі «Заповнити анкету» за посиланням: http://patrol.police.gov.ua/jobs/

Нагадаємо, додатковий набір у патрульну поліцію проводиться у зв’язку з тим, що інспектори тепер виїжджатимуть за межі міста, де здійснюватимуть патрулювання на дорогах державного значення. Відтепер інспектори порядку здійснюватимуть патрулювання у п’яти районах області. Зокрема, основний напрям роботи поліцейських буде по двох дорогах міжнародного значення, а саме: «Тернопіль-Зборів» з центром з Зборові та «Тернопіль-Підволочиськ» з центром у Підволочиську. Інші ділянки будуть патрулювати після набору до лав патрульної поліції додаткових сил.

Автор: Тиха Галина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *