Соціальна картка тернополянина: що потрібно знати?

Вже незабаром у Тернополі введуть в дію соціальні карти тернополянина, які дозволять користуватися громадським транспортом зі знижкою. Розраховані такі картки на учнів, студентів та пільговиків.

Про це сьогодні, 21 червня, під час засідання виконкому Тернопільської міської ради повідомив начальник управління транспорту комунікацій та зв’язку Ігор Мединський. Власне, на засідання було винесено проект рішення «Про затвердження взірця електронного квитка соціальна карта тернополянина».

Так, за словами Ігоря Мединського, картка виготовляється на основі безконтактних носіїв, стандарту ISO. На лицьовій стороні повинно міститися надпис «Електронний квиток – соціальна карта тернополянина, номер картки, зображення герба міста Тернопіль, прізвище, ім’я, по-батькові користувача, фотографія, QR-код, який містить зображення герба міста Тернопіль з посиланням на інформаційний веб-портал, штрих-код, який відповідає номеру картки.

На зворотній стороні повинні міститися фон – тематичне зображення, що міститиме передування карти Файна картка. Колір картки відрізнятиметься відповідно за видами – учнівський, студентський, пільговий тощо, а також інформація про повернення та вилучення картки. Вилучити картку мають право в тому випадку, якщо пільговик скористається не своєю карткою.

– Сьогодні процес отримання цих карток триває таким чином: у всі навчальні заклади були роздані анкети, які потрібно було заповнити з внесенням своїх особистих даних, – каже Ігор Мединський. – Після цього дані будуть опрацьовані і на їх основі виготовлять соціальні картки. Потім ті карти роздадуть у навчальні заклади, де вже там їх поширять.

Автор: Тиха Галина

Коментар до: “Соціальна картка тернополянина: що потрібно знати?

  1. Стефко
    03.01.2018 з 22:30

    Безплатна картка тернополянина – це прямий грабіж пенсіонерів. Тому, що при оформленні цієї картки пільговиками ніхто і не “заїкнувся”, що ця картка буде дійсна тільки для трьох чоловік в “маршрутці”, а для четвертого пільговика ціна буде, як для іногороднього. – 5 гривень. Пільговики вистояли одну чергу для здачі документів для отримання міфічної картки тернополянина, а тепер ще потрібно ще один раз вистояти чергу за ще однією карткою тернополянина, яка б давала право на проїзд на 1 гривню дешевше, ніж для іногородніх. Скоти!!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *