Петро Ландяк про події у міській раді:«Немає боротьби сил добра і зла»

Голова фракції «Громадянської позиції» в Тернопільській міській раді Петро Ландяк виклав своє бачення подій у міській раді.


«Окремі особи, не без підтексту, запитують мене чому ми взяли участь в роботі сесії міської ради 2- го червня , вважаючи, що ми також мали бути учасниками протистояння, яке третій місяць триває в свободівському сердовищі, і два місяці вже лихоманить всю міську раду, – пише політик у Facebook.
Оцінюючи це протистояння, потрібно враховувати його внутрішньо- партійну природу. Зазначу – ми не знаємо, які обіцянки кандидати в депутати давали партії Свобода”, в тому числі Навроцький , Сороколіт і Турський,на етапі виборчого процесу , і які обов’язки перед партією вони взяли на себе , ставши депутатами. Без знання цих деталей, вступати в це протистояння вважаю некоректним і неправильним.
Допускаю, можливо помилились ці троє депутатів з вибором партії, а можливо навпаки партія в них помилилась, однак не мені судити, адже це є їхня спільна партійна кухня. Ну,так вже трапилось у них…
З іншого боку, повторюсь, (перший мій допис 13 травня цього року) що в цьому протистоянні немає боротьби сил добра і зла, як би це не хотілось комусь подавати. Тут НЕМАЄ боротьби ідей, наголошую, НЕМАЄ боротьби ідей, а іде банальне виборювання повноважень, тобто боротьба за владу. Я бачу всі ці процеси зблизька і всіх основних дійових осіб протистояння на витягнуту руку. Знаю значно більше, ніж, з етичних міркувань , можу сьогодні про це говорити. В основі боротьби,яка ведеться, немає інтересу громади, і я окремим громадським діячам про це багато в деталях розказував. Але, бачу, вони цього чомусь не розуміють, бо далі мені про щось продовжують натякати.
Я багато з чим не погоджуюсь з того, що робить міський голова і нодноразово про це писав раніше. Приблизно так само я не погоджуюсь з діями і іншої конфліктної сторони, оцінюючи їх не лише в ході теперішнього протистояння, а і до його початку. Бо добре знаю, як вони діяли в раді !!!
Тепер про деталі.
Знаєте, мене і моїх виборців однаково болить, і коли Сергій Надал за п’ять років, з 2011 по 2015 роки, через мою принципову позицію, не виділив на мій округ жодної гривні і в цьому йому допомагали двоє з трьох сьогоднішніх учасників конфлікту (приклад : засідання виконкому 16 березня 2011року). А в серпні минулого року Сороколіт на депутатській комісії з питань ЖКГ відкрито і цинічно блокував ініційований мною ремонт на Тарнавського.1, за який я безрезультатно боровся протягом останніх п’яти років. І в цьому Сороколіту активно асистував Роман Навроцький (про це також я писав на своїй сторінці 13 травня) . То яка ж мені різниця- хто мене, і як наслідок моїх виборців, несправедливо блокує – Надал чи Сороколіт??? То ж на чию сторону я маю ставати?!”– риторично запитує Петро Ландяк.
“Тому ми (фракція політичної партії “Громадянська позиція”) не хочемо бути заручникам і учасниками внутрішньопартійних розборок. Хоча я не погоджуюсь з такою відкритою і певним чином, грубою формою протистояннь . Тим більше, коли заручником цього конфлікту стало ціле місто.
А якщо міський голова приймає розпорядження про призначення сесії – ми зобов’язані йти на неї і працювати. А як будемо голосувати по тих чи інших питаннях, то це ми самі вирішуємо на засіданнях своєї фракції.
У мене є багато цікавих фактів , пов’язаних з цими сумними для міста подіями . Але це я залишу на інший раз і при потребі напишу додатково», – пише лідер «Громадянської позиції» на Тернопільщині.

Автор: Halas

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *