На Тернопільщині голодні «оборотні в погонах» просили хліб у водія (ФОТО)

Одного з тернопільських водіїв здивувала поведінка патрульних на дорозі. Вони сховалися у кущах та шукали потенційну жертву.

Чергові хабарі?

Nem Nemezis розповів про цей інцидент у соцмережах.

“14.06.2017 виїжаю з Зборова, за кущами вже чекають оборотні в поліцейскій формі, яків вчора офіційно знову вишли на дорогу. Зупиняють екпедитора який розвозить хліб по магазинах, про щось спілкуються, той біжить до машини і несе їм хліб і булкУ)) Це все бачу я – шок, ненавись,розумію що теж хочу булку. Зупиняюсь, біжу до оборотнів, намагаюсь віджати і собі булку.

НЕ вишло, оборотні жадні, хліб викидають в траву, потім ховають в машину, не діляться. Прошу предявити посвідчення, показуть – в посвідченні гроші! Взятка! – подумав я. Жінка дала на обід – відповів мусор. 1000 грн – 2 пятсотки… По Гейко видно, він добре їсть, можливо і правда.

Чому в кущах? Чому стоїмо з порушенням ПДД? Де протокол на експедитора, чому відпустили? Відповідь – в нас виклик. Тікають. Їду в мусарку, шукаю начальника. Пояснюю що бачив, розмова була в стилі хлопці їсти хотіли, гроші в повсідченні його – жінка дала, стояли правильно в кущах,на повороті. Вияснилось, що це колишні ДАІшники, які чудом пройшли переатестацію, я б хотів подивитись як “крихітка” Гейко (вига тушки приблизно 130 кг і ріст 165см) підтягується 10 раз, віджимається і біжить крос. Спочатку захищав, потім сварив, обіцяв розібратись. Вийшов, ніц не порішав, все ще хочу булки…

А всіх автомобілістів вітаю з поверненням заробітчан на дороги, будьте пильні, будуть просити комбасу – включайте камеру, хліб у них вже є, – написав він.

Автор: Бойко Роман

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *