У Тернопільському районі на території ветсанзаводу трапилася надзвичайна ситуація

У Тернопільському районі на території державного підприємства “Укрветсанзавод” трапилося забруднення навколишнього середовища відходами тваринного походження.

Про можливу небезпеку, яку несе в собі діяльність Тернопільської філії державного підприємства «Укрветсанзавод» з порушенням вимог природоохоронного законодавства Державна екологічна інспекція у Тернопільській області вже повідомляла, зазначаючи, що “бомбу” сповільненої дії необхідно знешкодити.

Адже згадане підприємство відноситься до об’єктів підвищеної небезпеки і потребує посиленого контролю, зазначають в Тернопільському обласному управлінні Державної екологічної інспекції.

5 квітня цього року Інспекція направила позов до Окружного адміністративного суду міста Києва з метою тимчасової заборони (зупинення) діяльності даного об’єкта.

Справу призначено до розгляду на 01.06.2017 р. А тим часом 26 травня при обстеженні території підприємства встановлено, що «бомба таки вибухнула»: під натиском 4000 тонної маси побічних продуктів тваринного походження, які зберігалися на території підприємства з 2007р., знесено бетонну огорожу. Внаслідок чого частина «небезпечної купи» перемістилася на площу близько 500м² за межі території підприємства.

На місці Інспекцією відібрано проби землі і води на предмет забруднення. На директора підприємства складено протокол про адміністративне правопорушення і винесено постанову про закриття справи у зв’язку із передачею матеріалів до поліції.

Проводиться збір матеріалів для проведення розрахунку збитків за забруднення довкілля та передачі їх до Тернопільського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 239 Кримінального Кодексу України. Про даний факт повідомленого чергового управління з питань цивільного захисту населення Тернопільської ОДА.

Автор: galas

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *