Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Начальник Тернопільської обласної поліції задекларував дві квартири і «Део Сенс»

Начальник Головного управління Національної поліції у Тернопільській області, полковник поліції Олександр Богомол задекларував дві квартири у Тернополі і автомобіль «Део Сенс».

Так, згідно із декларацією про доходи за 2016 рік багатодітний батько й керівник обласної поліції Олександр Богомол володіє двома квартирами у Тернополі площами 63,60 кв. м та 66,50 кв. м. Також у його власності перебуває автомобіль «Део Сенс» 2006 року випуску та вартістю 62 тис. грн.

Водночас, як вказано у декларації, сімя Богомолів за 2016 рік заробила 300 тис. 440 грн., з яких 271 тис. 827 грн. – зарплата Олександра Богомола, 1000 грн. – матеріальна допомога, 27 тис. 613 грн. – матеріальна допомога, яку отримала його дружина.

Нагадаємо, Олександр Богомол в органах внутрішніх справ з 1994 року. Пройшов шлях від слідчого Тернопільського міськвідділу до заступника начальника слідчого управління. З травня 2014 року – перший заступник начальника-начальник слідчого управління УМВС України в Тернопільській області.

17 березня 2015 року наказом Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова призначений начальником Управління МВС України у Тернопільській облаті. З червня 2016-го – начальник Головного управління національної поліції у Тернопільській області.

Галина ТИХА

Степан Барна привітав зі святом матерів у перинатальному центрі «Мати і дитина»

Економним тернополянам незабаром роздаватимуть гроші