Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Заступник голови міськрайонного суду задекларував три квартири й 250 тисяч гривень готівки

Заступник голови Тернопільського міськрайонного суду, суддя судової палати у кримінальних справах Сергій Кунцьо задекларував три квартири та 250 тисяч гривень готівки, а його дружина, судячи із декларації, придбала два дорогих автомобілі.

Аналізуючи декларацію про доходи за 2016 рік судді, бачимо, що він володіє земельною ділянкою площею1500 кв. м та квартирою площею 371,60 кв. м у Залізцях Зборівського району, «безоплатно користується» квартирою у Тернополі площею 78,90 кв. м, право на безоплатне користування якої мають також його дружина та діти.

Крім того, дружина судді є власницею квартири площею 34,10 кв. м у Тернополі, і як в історії із попередньою квартирою, «безоплатне право користування» на неї мають її чоловік та двоє доньок.

Одночасно дружина Сергія Кунця, задекларувала два автомобілі «Toyota Corolla» 2008 року випуску. У судді ж у власносі є лише мотоцикл «Jawa 350» 1982 року випуску.

За рік доходи сім’ї Кунцьо склали 257 тис. 620 грн., з яких 245 тис. 470 грн. – зарплата Сергія Кунцьо, 12 тис. 150 грн. – державна допомога на дитину. Задекларував суддя спільно з дружиною також 250 тисяч гривень готівкових коштів.

Галина ТИХА

Співачка Руслана знімала на Тернопільщині кліп для Євробачення

Ігор Гуда: “Українська жінка-мати унікальна. На ній тримається Україна”