ФК “Тернопіль” із тріском програв на Київщині

ФК “Тернопіль” у матчі 22 туру Чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги зазнав розгромної поразки.

Тернополяни грали в гостях проти “Колоса” із Ковалівки та поступилися з рахунком 4:1.

Неприємності для нашої команди розпочалися уже з перших хвилин зустрічі. Станом на 15-ту хвилину рахунок уже був 3:0 на користь господарів поля – хет-трик оформив В’ячеслав Рябов (1, 4 і 15 хв.).

На 35-ій хвилині тернополяни спромоглися відквитати один м’яч – пенальті реалізував Ігор Курило.

А у другому таймі на 62-ій хвилині Олександр Поздеєв встановив остаточний рахунок матчу – 4:1 на користь футболістів із Київщини.

Таким чином в активі ФК “Тернопіль” після 22 турів і надалі залишається лише 11 очок.