У Тернополі дивак відстрілює птахів? (ФОТО)

– Мешканці почули постріл і побачили, що впав птах, – каже пан Анатолій. – Налякані люди вже зателефонували на «102». Чекаємо на слідчо-оперативну групу.

Про це повідомив читач «20 хвилин» та чоловік власниці перукарні пан Анатолій. Читач каже, що чоловік зробив собі мішень на дереві і стріляє. Вже дісталося і птахам.

Зранку на роботу йдуть багато людей, вони можуть постраждати, непокоїться читач. До того ж балкон виходить на дорогу, тому постріл може влучити і в маршрутку чи авто.

На місці події нашому журналістові розповіли, що вбитий голуб впав просто перед ногами працівниці перукарні, яка йшла на роботу. Потім у перукарні, яка розташована у цьому ж будинку, почули ще один постріл. І побачили, як вийшов чоловік, забрав голуба в пакет і пішов. Перед мішенню залишилась кривава пляма.

– Це вже не перший раз тут чути постріли, – розповідає налякана працівниця перукарні. – Я йшла на роботу, почула хлопок, і як просто переді мною замертво впав голуб. Звідки стріляли я не бучила. Коли побігла розповісти працівникам почули ще один постріл. Побачили, що на третьому поверсі чоловік закрив вікна, а потім вийшов і забрав пташку. Хоча я не знаю, чи це він стріляв.

На місці працює слідчо-оперативна група. Правоохоронці з’ясовують усі обставини інциденту, опитують свідків та з’ясовують, з чого стріляв мешканець будинку.

До слова, журналіст також побачила дві мішені на деревах – велику і малу. Намальовані вони червоною фарбою з балончика.

Автор: Бойко РоманЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *