У Тернополі виявили злочинну групу, яка збувала наркотики користувачам соціальних мереж

Наркотичні засоби та 40 тисяч гривень готівки виявили правоохоронці під час обшуків у групи зловмисників.

Прокуратурою Тернопільської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за частиною 1 статті 307 КК України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Розслідуванням встановлено, що кілька осіб здійснювали збут психотропних речовин на території м. Тернополя через мережу Інтернет, шляхом прийняття замовлення у месенджерах “Telegram” та інших соцмережах і переказ грошей на банківські картки.


В ході досудового розслідування процесуальним прокурором погоджено клопотання слідчого про проведення 10 обшуків за місцем проживання осіб причетних до незаконного збуту психотропних речовин.

Під час обшуків виявлено та вилучено грошові кошти у сумі близько 40 000 грн., пакети для фасування психотропної речовини, близько сорока розфасованих пакетів із психотропною речовиною – амфетамін, 10 пакетиків коноплі, ваги лабораторні та бойову гранату. Крім того, накладено арешт на кошти банківського рахунку, на який покупці наркотичних речовин здійснювали переказ коштів.

Досудове розслідування триває. Проводяться необхідні слідчі дії для встановлення усіх осіб, причетних до незаконного збуту психотропних речовин, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

 

Автор: galasЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *