ФК “Тернопіль” пробився у фінал Меморіалу Макарова

Вчора, 27 січня, ФК «Тернопіль» у півфіналі Меморіалу Макарова переміг «Сталь» U-21 (Каменське) – 3:2.

Героєм матчу став Андріан Бабич, який забив вирішального м’яча на останніх хвилинах матчу, повідомляє прес-служба тернопільського клубу.

Рахунок у поєдинку відкрив під завісу першого тайму Тарас Кривий, котрий проштовхнув м’яча в ворота суперників при великому скупчені гравців обох команд. Щойно розпочався другий тайм, як голом відзначився Ярослав Солонинко, який точно пробив з лінії карного майданчика.

Втримати перевагу в два м’ячі тернополяни не зуміли і суперник спершу скоротив рахунок, реалізувавши пенальті, а згодом і зрівняв – ударом з близької відстані. Однак муніципали зібралися і на останніх хвилинах матчу таки вирвали перемогу. Це Андріан Бабич гарматним ударом зі штрафного з далекої відстані вивів ФК «Тернопіль» до фіналу Меморіалу Макарова.

У фіналі ФК «Тернопіль» гратиме з переможцем пари «Колос» (Ковалівка) – ФК «Музичі».

Жартівник із Тернопільської облради пропонує створити ще одну службу термінового виклику