Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Тернопільщині ледь не приватизували приміщення сільської ради та медпункту

Приміщення сільської ради та фельдшерського пункту мало не приватизували у селі Бзовиця Зборівського району. Тільки за втручання прокуратури і численних судових позовів, розгляд яких тягнувся роками, майно громади вдалося врятувати.

sud2Вищий господарський суд України підтримав апеляцію прокуратури області, подану на захист територіальної громади с.Бзовиця Зборівського району.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області, понад 5 років тривав спір між Зборівським районним споживчим товариством та Бзовицькою сільською радою щодо права власності на приміщення по вул.Головна 3 в с.Бзовиця Зборівського району.

Частину цього приміщення займають сільська рада і фельдшерсько-акушерський пункт, решта використовувалася як магазин.

Зборівське райСТ, не маючи необхідних документів для реєстрації прав на об’єкт нерухомості неодноразово ініціювало судові процеси з метою визнання за товариством права власності на усе приміщення загальною площею 197,1 кв.м.

За зверненням Бзовицького сільського голови у липні 2015 року прокуратура області в апеляційному порядку оскаржила рішення господарського суду Тернопільської області від 16.12.2014, що порушувало інтереси громади села Бзовиця.

Двічі вказану справу переглядали як в апеляційній, так і касаційній інстанціях.
Завдяки наполегливій та принциповій позиції прокуратури області постановою Львівського апеляційного господарського суду від 13.06.2016 незаконне судове рішення суду першої інстанції скасовано.
Апеляційну скаргу прокуратури Тернопільської області, подану в інтересах Бзовицької сільської ради задоволено повністю.

Постановою Вищого господарського суду України від 22.11.2016 касаційну скаргу Зборівського райСТ залишено без задоволення. Відтак громада с.Бзовиця зможе оформити право на майно, площею 197,1 кв.м.

У Тернополі зловили 7 нетверезих водіїв, які напилися ще за старими цінами

Поблизу Тернополя “КАМАЗ” опинився у кюветі