Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Несподіваний візит. До Тернополя Гройсман прилетів разом з Надалом

гройсман надал
Давні друзі - Гройсман і Надал

Підтвердилася інформація “Галасу” про те, що модератором візиту Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана став міський голова Тернополя Сергій Надал.

гройсман надал
Давні друзі – Гройсман і Надал

grojsmanУ Тернопіль голова уряду прилетів разом з Мером Тернополя. Урядову делегацію в аеропорті зустрічали голова облдержадміністрації Степан Барна та Віктор Овчарук.
Зараз Прем’єр-міністр перебуває в господарстві героя України Олега Крижовачука в селі Скорики Підволочиського району. Далі заплановано відкриття реконструйованого інфекційного корпусу Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги.

Реконструкція об’єкту відбувалася за кошти Державного фонду регіонального розвитку та Тернопільської міської ради. З державного бюджету виділено майже 2,6 млн.грн., з міського – 1,85 млн.грн.
Цікаво, що з понад 50 об’єктів, що у Тернопільській області фінансувалися ДФРР, голова уряду під час свого візиту обрав новобудову у комунальній лікарні міста Тернополя. Наприклад, значно масштабніші роботи проводяться в обласній університетській лікарні. Однак, як вдалося з’ясувати з конфіденційних джерел, служба Прем’єра зупинила свій вибір на відвідинах міської комунальної лікарні. Ймовірно, це пов’язано з давніми контактами теперішнього голови уряду з мером міста.

Гройсман привіз на Тернопільщину 13 ключів від шкільних автобусів

На Тернопільщині розшукують жінку, яка вийшла з дому ще у перший день зими