21-річний житель Тернопільщини зарізав товариша та скинув тіло у криницю

Розпивання спиртного знову закінчилося смертю. На Тернопільщині вбили чоловіка.

Неприємний інцидент трапився у Лановецькому районі.

За словами начальника Лановецького відділення поліції Василя Бурика, до них в чергову частину 28 грудня близько 18:00 подзвонила невідома і повідомила про ймовірне вбивство у селі Соколівка.

На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група. Інформація підтвердилася. За вказаною адресою правоохоронці знайшли ніж та виявили сліди крові.

Опитуючи господаря будинку стало відомо, що цього дня він та троє односельчан розпивали спиртні напої. В якийсь момент між двома виникла суперечка. Вона переросла у бійку, а далі один із чоловіків схопив кухонний ніж та смертельно поранив ним опонента.

Тіло вбитого товариша вони перенесли на територію нежитлового господарства та скинули його у криницю, аби приховати сліди злочину. Проте один з чоловіків про вбивство розповів своїй подрузі, а та повідомила правоохоронцям.

Вбивцю затримали відповідно статті 208 КПК України. Це – житель Лановецького району, 1995 року народження. Зловмисник притягувався до кримінальної відповідальності раніше. Наразі йому інкримінують статтю 115 частина 1 ККУ – вбивство. Вирішується питання про обрання затриманому  міри запобіжного заходу.

Автор: galasКоментар до: “21-річний житель Тернопільщини зарізав товариша та скинув тіло у криницю

  1. 29.12.2016 з 15:06

    т1льки-но в новинах стр1чкою вище. я прочитала що в РФ вбили хлопця н1бито з Тернополя 1 за державний кошт його поховали 1 розшукують його р1дних. щоб спов1стити про його смерть. Так що тут почалося в обоговоренн1 – 1 не 1зд1ть в РФ на зароб1тки 1 так1-сяк1. Люди всюди однаков1 – от у вас таких в1руючих 1 праведних – друз1 зар1зали один другого та т1ло скинув у криницю. То це н1чого, так? Там хоч чуж1 люди, та Санкт-Петербург величезне м1сто, де кого т1льки нема. А тут в своему сел1. де виросли вс1 разом. живуть спокон в1к1в. То хто кращий, хто добр1ший, хто сов1слив1ший? 1 перед тим як патякати про 1нших – подив1ться на себе, як1 ви праведники!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *