Через обіцянки Гройсмана у Тернополі піднімуть вартість проїзду у маршрутках

З нового року тернополяни заживуть по-новому: мінімальну заробітну плату піднімуть до 3200 гривень, тому і проїзд у маршрутках та тролейбусах підвищать до 4 гривень і 3 відповідно.

Внаслідок збільшення мінімальної заробітної плати до 3200 грн у міській раді здійснюють перегляд тарифів по транспорту.

За новими розрахунками з 1 січня собівартість проїзду у маршрутках становитиме 4 грн та 3 грн у тролейбусах.

– Ми здійснили перегляд тарифів по транспорту з нового року. Якщо закладати в основу мінімальну зарплату 3200 гривень, то собівартість проїзду становитиме 4 гривні у маршрутках та 3 гривні у тролейбусах, – зазначила начальник управління економіки, промисловості та праці Тетяна Корчак. – У Тернополі очікуємо збільшення середньої заробітної плати на 19,1%, тобто до 5000 грн.

Про це повідомили на засіданні виконкому 14 грудня. Остаточне рішення чи подорожчає проїзд з 1 січня прийматиме міська рада, але ймовірно, що перевізники будуть працювати лише за реальним тарифами, пише “20 хвилин”.

Нагадаємо, Гройсман пообіцяв  підвищення мінімалки з 1600 грн до 3200 грн з 2017 року. Урядовці кажуть: економіка зросте на 3%, а курс 27,2 грн / за долар,  та вперше за 25 років незалежності мінімальна заробітна плата громадян дорівнюватиме реальному прожитковому мінімуму. Експерти з цього приводу менш оптимістичні. Зазначають, що відчутного покращення очікувати не варто, адже нас може очікувати й відчутний стрибок цін.

 

Автор: galasКоментар до: “Через обіцянки Гройсмана у Тернополі піднімуть вартість проїзду у маршрутках

  1. ІГОР
    15.12.2016 з 10:18

    Те , що Гройсман пообіщав ,ще не затвердила Верховна рада !! Також не відомо ,чи внесено кошти на таку обіцянку у не прийнятий бюджет!! Але те, що не обіщав Гройсман ,відбудеться точно-це підняття податків з тих кому ця липова мінімалка , буде піднята , а також зростання податків для всього населення , які рахувалися від мінімальної зарплати,чомусь Гройсман цього не пообіщав ???? Напевно “поскромнічал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *