У Тернополі кожного ранку величезний джип перегороджує дорогу

Позашляховик “Фольцваген” перегородив дорогу у Тернополі на вулиці Родини Барвінських. Про це повідомляє тернополянин Віктор у “Фейсбуці”.

“Тримайте ще, в кунсткамеру… 8:15, Родини Барвінських, тротуар повністю перегороджений. І так майже кожного ранку”, – написав чоловік у соцмережі.

Автор: galas2 Коментар до: “У Тернополі кожного ранку величезний джип перегороджує дорогу

 1. tatysho-vasya
  28.12.2016 з 02:50

  В чому проблема? Чим хотіли здивувати? В нас таке, м*яко кажучи, stupid parking вже да-аавно стало НОРМОЮ! Така ХВотоХВіксація НІЧОГО не дає! Таких фото в Мережі зі stupid parkings (зокрема, паркування на тротуарі) – сотні! І що далі? Народ обурився і пішов: хто – на/з пиво/-а, а хто – на/з роботу/-и. Працювати НА РЕЗУЛЬТАТ (напр., добитись від відповідних органів влади оштрафування таких “оленів”) в цій країні проданих і куплених пофігістів у владі не так вже й просто. Набагато простіше викласти якийсь фотокомпромат в Мережі. І чекати на те, що ХТОСЬ відреагує … обуреним коментом.

  Давно відомо, що один у полі не воїн (винятки лише підтверджують правило)… :((( А тому поки в цій країні (в КОЖНОМУ місті та містечку!) не з*явится активна, небайдужа Громада, яка буде регулярно(!) контролювати (а не лише тролити в Мережі) “нову стару” владу і вимагати від неї якісних(!) змін, в ній нічого НЕ ЗМІНИТЬСЯ. А може, все ж таки ЩОСЬ змінилось (в країні, в місті) після Майдану-2004 та ЄвроМайдану?! Просто на зміну промосковських мародерів-клептоманів та корупціонерів на чолі з єнакіївським шапкокрадом прийшли патріЙотичні казнокради, які вдають, що начебто “змінюють країну”. Змінюють. Хіба що свій старий джип на новий, квадратні метри на гектари, свої “скромні” совкочвураки в стилі “раннього стодолло” на євровілли в стилі “пізнього баракко”… Або ж паркуються “по-новому” – патріЙотичненько… А ще навчились з трибуни та перед телеоб*єктивом “славити Україну”. Також патріЙотичненько.

  Ну, а “обуреному обивателю” тільки й залишається, що “обурено забавлятись”: викладати в Мережі “страшний компромат”: хто – фото, хто – відео, а хто – обурені коменти. А караван проданих і куплених іде собі далі… Як і раніше. :((( Звернутись трохи “вище” і добитись РЕЗУЛЬТАТУ такому обуреному обивателю все ще слабО, а ось в Мережу – якось-какось безпечніше… 🙁 🙂

 2. 28.12.2016 з 07:38

  коли-небудь за одну хвилину спалахне 1 не встигнуть пожежник1в викликати. Що ж ви за люди так1 стали? Чому така ненависть одне до одного виникла?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *