Меню
У Тернополі знесуть кіоск, який «виріс» за ніч біля «Цибульки»
07.12.2016 Новини

У Тернополі знесуть МАФ, який «виріс» у ніч на 6 грудня біля ресторану швидкого харчування «Цибулька», що на вулиці Б. Хмельницького.

maf

maf1

 

 

 

 

 

Ятку встановили без відома мешканців прилеглих будинків і ЖЕКу. Крім того, щоб її встановили, зрізали дерево й залізли на прибудинкову територію та зайняли півтора метри зупинки громадського транспорту.

Таке неподобство у центрі міста біля залізничного вокзалу не могло не обурити мешканців будинків на вулиці Б. Хмельницького й вони звернулися зі скаргою на ім’я міського голови, а також прийшли на засідання земельної комісії, щоб депутати розглянули їхнє звернення й прийняли за даним фактом рішення.

Відтак, депутати вирішили звернутися в Управління містобудування та архітектури Тернопільської міської ради, щоб скасувати паспорт прив’язки під тим об’єктом, який звели, у подальшому його знести, а також при розгляді продовження договору оренди з цим власником, врахувати даний факт і вже не продовжувати з ним оренди.

За словами мешканців будинків на Хмельницього, зведена конструкція розрахована на продуктову крамницю, але вони припускають, що таким чином, власник «Цибульки» хоче розширити свій заклад. Утім, швидше за все, йому це не вдасться зробити, адже зведену конструкцію його зобов’яжуть знести.

Галина ТИХА


Підпишись на Наш Телеграм-канал!

"1" Comment
  1. а фото майбутньоі завершеноі споруди можна побачити, чи будівлю правельно оцінювати по іі початковому (незавершиному) каркасу

Залишити відповідь
*

ОНЛАЙН видання Галас