Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернопільський Сірий написав чому не можна жити негативом

Сергій Притула

Один з найвідоміших екс-тернополян Сергій Притула написав у Facebook про своє ставлення до Facebook-спільноти. Зірка телебачення, волонтер та просто хороша людина вважає, що у соціальній мережі забагати думок типу «все пропало».

siryy
Тернопільський Сірий радить схаменутися, не ображати один одного та мислити позитивно.
“Маю зараз кожен день концерти. Іноді по 2 в день, як от сьогодні у Львові. До ФБ руки доходять пізно вночі. І ось зараз я зайшов у ФБ і з*явилось непереборне бажання видалитись з нього до бісової матері!
НЕГАТИВ!!! СУЦІЛЬНИЙ НЕГАТИВ!!!
Люди пишуть негатив, люди коментують негатив, люди негативно коментують інші негативні коменти! Та задрало!!!
Всіх все не задовольняє: театри будують неправильно, поліцію реформують не туди, дибіл-волонтер замість того, щоб 11000$ тратити на тепловізор краще б за ті гроші шось купив дітям загиблих воїнів, Ребров взагалі має повіситись, бо пів-країни може краще нього тренувати “Динамо”, політики приймають не ті закони, зрада на кожному кроці і просто “ааааааааааааааааа”!!!
Та скільки можна, люди?!!! Схаменіться!
Та вмикайте трохи мізки і думайте перш ніж щось писати! Бо це “слово”, а воно має наслідки! Та майте грам поваги до опонента в будь-якому питанні (за винятком випадків, коли спілкуєтесь з прихильниками “русскава міра”). Ну не пишіть ви той негатив без зайвої потреби!
Пишіть позитив!
Не ображайте людей в коментах! Замість писати зайві дурниці під постом – просто пройдіть мимо нього!
Маєте купу вільного часу, щоб влаштовувати “срачі” у ФБ? То витратьте цей час на те, що зберете з друзями пару сумок з яблуками, гречкою та іграшками, скинетесь спільно на бензин і з*їздите у найближчий інтернат чи дитячий будинок сімейного типу! І у вас з*явиться стільки цікавого для писанини у ФБ, що ви навіть не уявляєте!
У мене вся стрічка зараз завалена постами про російську та українську мови! Я так розумію, що пропустив якийсь черговий потужний “сраааааааач” по мовному питанню. І, якщо відверто, тільки тому радий! Бо вже набридло дивитись, як Боги епістолярного жанру вправно обливають один одного брудом, паралельно ображаючи мільйони людей по обидві сторони барикад! І тут не важливо, хто перший почав!
Влаштовуючи розбірки по мовному питанню у ФБ пам*ятайте: один такий образливий пост робить щасливим одного каzzапа! А ви, я так бачу, вирішили всю Бурятію ощасливити?
Майте стримання! Бережіть нерви! Мисліть позитивно! Дійте так, щоб з вас хотілося брати приклад!
І все буде добре!
Більше світла в стрічку, панове! Ну, будь ласка!” – пише Сергій.

Радехівські «німці» стануть власниками цукрових заводів Гути

У “Тернополі” шукають тренера-легіонера. З’явилися гроші?