Тернопільський м’ясокомбінат відкрив фірмовий магазин “Студія м’яса” (ФОТО)

У селі Острів під Тернополем офіційно відкрито фірмовий гуртово-роздрібний магазин Тернопільського м’ясокомбінату “Студія м’яса”.

4Чи не вперше для такого типу магазинів, відкриття триватиме 3 дні: 9, 10 та 11 грудня  до магазину курсуватимуть спеціальні автобуси із зупинки «Кемпінг» о 13 та 15 годині.

Для зручності відвідувачів упродовж цього періоду приготовлено спеціальні дегустаційні нарізки та низку цікавих акцій.

У магазині покупців очікує великий вибір м’ясних виробів та свіжого м’яса. У якості продукції можна переконатися на власні очі. За процесом обвалювання м’яса можна спостерігати безпосередньо в магазині. За іншою стіною видно, як майстрині ліплять напівфабрикати.За словами директора мережі магазинів від Тернопільського м’ясокомбінату Віктора Ратушняка, вся представлена на вітринах м’ясна продукція – власного виробництва.

6

5

 

 

 

 

 

 

“В компанії «Агропродсервіс», якій належить м’ясокомбінат, повністю закритий цикл виробництва: від вирощування до власної торгової мережі, як роздрібної, так і гуртової. – роз’яснює Віктор Ратушняк. – Відповідно, в нас є можливість продавати якісну продукцію за доступними цінами.

Працюватиме магазин щодня з 8.30 до 19 години.

За матеріалами сайту компанії “Агропродсервіс
8
7

Автор: galasКоментар до: “Тернопільський м’ясокомбінат відкрив фірмовий магазин “Студія м’яса” (ФОТО)

  1. Тернопільський Батяр
    11.12.2016 з 22:07

    Хотілося вірити, що вся продукція зроблена з м’яса а не сої.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *