Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернополянин, який 18 років не виходив з дому, знає англійську, але далекий від реального світу

Житель Тернополя, який 18 років не виходив з дому, добре знає англійську мову, трохи володіє комп’ютерними програмами та навіть підробляв копійрайтером. 

До Тернопільського міського відділу Управління Державної Міграційної Служби звернувся 35-річний житель обласного центру для вклейки фото у паспорт.

Зробити це він мав ще десять років тому, але причина, з якої чоловік десятиліття жив з недійсним паспортом, вражаюча.

В підрозділ міграційної служби тернополянин прийшов з працівниками міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, вони й розповіли історію свого підопічного.

Впродовж 18 років чоловік був ув’язненій у власні квартирі, а бранцем його зробила матір. Ні сусіди, ні родичі не знали, що разом із літньої жінкою проживає ще хтось. Правда відкрилася після її смерті.

«Знає англійську мову, трохи володіє комп’ютерними програмами, каже, що підробляє копірайтером, але він далекий від реального світу», — розповіла про чоловіка фахівець із соціальної роботи Галина Чирська.

Міграційники вжили заходів, аби у найкоротші терміни провести необхідні перевірки та вклеїти фото у паспорт тернополянину.

«Недарма кажуть, що паспорт – основний документ, адже він посвідчує особу і громадянство власника. Цьому чоловікові поступово потрібно повертатися в суспільство, а без дійсного паспорта він не міг укладати жодних цивільно-правових угод», — повідомила начальник Тернопільського міського відділу міграційної служби Людмила Лужняк.

До дітей українських військових їдуть тисячі “миколайчиків” із Америки

Мадридський “Реал” відкриє у Тернополі футбольну школу