Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Пастор розповів, чому у молитві згадують Путіна та Росію (ВІДЕО)

У Тернополі не молились за Путіна, а просили, щоб Бог благословив його покаятись.

1

–  6 грудня, став свідком, як дуже цікаві люди з якоїсь секти молилися за здоровʼя Путіна і усіх керівників Росії, – розповідає Андрій. – Чоловік російською мовою, а жінка – німецькою і з заплющеними очима. Це все було у кінотеатрі імені Довженка, я заїхав туди по роботі і випадково зайшов не в ті двері. Почувши ці молитви, я почав знімати цей цирк на відео, а вони на мене навіть не звернули увагу.

На 25 секунді відео чути, як чоловік, промовляючи молитву, закликає молитись за ворогів і згадує Путіна та інших ворогів. 

Журналіст “20 хвилин” зателефонувала до кінотеатру ім. Довженка і отримала відповідь, що про цей випадок там взагалі нічого не знають і запевняють: у них точно ніхто не молиться за Путіна.

– Секта? Молились і ще й за Путіна? Повірте, я вперше про таке чую, – відповіла працівник кінотеатру. – Вчора в кінці дня приміщення закрили, а ключів у сторонніх людей немає. Так, тут орендують приміщення, але там не моляться за Путіна.

У жінки було сильне здивування тим, що взагалі таке можливо, і вона до кінця нашої розмови запевняла, що про цей випадок у кінотеатрі ніхто не чув, пише “20 хвилин”.

За що ж насправді молилися у фрагменті, що на відео, пояснює пастор церкви Свідоцтва Христа Богдан Пилипів.

– Так, ми згадували Путіна у нашій молитві за покаяння – ми просимо, щоби Бог благословив певних людей покаятись, – каже Богдан Пилипів. – Наша церква активно підтримує українське військо – ми збирали кошти на бус для вояків, маємо свого капелана, регулярно відправляємо допомогу на Схід та займаємося благодійністю. Абсурдно навіть припускати, що ми можемо молитися за агресора. До речі, син жінки, котра проводила те зібрання, теж служив на Сході. Тож нам дуже шкода, що чоловік, який зняв фрагмент нашого зібрання на відео, не зрозумів суті нашої молитви. Якщо би він просто підійшов до нас і запитав, що означають ці слова, ми одразу ж змогли би пояснити йому їхній істинний зміст. Також упевнений – якщо би він побув на нашому зібранні довше, то теж би усе зрозумів. А вирвані з контексту окремі слова, звісно, можуть справити оманливе враження.

У Скориках Гройсман дав нову обіцянку

На Тернопільщині безвісти зникла іще одна людина