Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Розмір збитків, завданих вкладникам “Хеліксу”, зріс іще на 5 мільйонів

Розмір збитків, яких зазнали вкладники “Хеліксу” становить уже 20 мільйонів гривень.

14 грудня апеляційний суд Тернопільської області розглянув апеляційну скаргу одного з підозрюваних керівників фінансової піраміди на обраний стосовно нього запобіжний захід.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Колегія суддів підтримала позицію прокурора та прийняла рішення про залишення ухвали суду першої інстанції в силі, а обраний запобіжний захід у вигляді взяття під варту із внесенням застави – без змін. Судовий розгляд відносно іншого підозрюваного відкладено через його неявку у зв’язку із хворобою.

Нагадаємо, Тернопільська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою) ч.2 ст.209 (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 3 керівники товариства з ознаками фінансової піраміди, на території Тернопільської та інших областей України незаконно заволоділи грошовими коштами громадян, які на початку 2016 року легалізували шляхом купівлі нерухомого майна та транспортних засобів.

На даний час у кримінальному провадженні є 150 заявників, яким діями шахраїв завдано збитків на суму близько 20 млн. грн.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що організатори компанії з ознаками фінансової піраміди, завдали своїм вкладникам збитків на 15 мільйонів гривень.

 

У Тернополі побудують лижні траси для тренувань спортсменів

У школах Тернополя з понеділка відновлять навчання