Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Рибні патрульні Тернопільщини отримають сучасну форму, човни і 8 тисяч гривень зарплати

Рибоохоронний патруль Тернопільщини буде органом із якісно-іншими стандартами та підходами до роботи – прозорими і зрозумілими для суспільства.

Патрульні регулярно звітуватимуть про результати своєї роботи, мають проводитися спільні рейди з представниками громадськості, пише tenews.te.ua.

«Достойні умови роботи для патрульних – необхідна складова реформи. Патрульні Тернопільщини отримають сучасну форму, човни, автівки, що допоможе вибудувати якісно нову систему контролю. Важлива складова – це паливно-мастильні матеріали, ми передбачили в бюджеті на 2017 рік кошти на їх придбання в достатньому об’ємі. Заробітна плата рибоохоронних патрульних буде складати 7-8 тис грн. –  за рахунок внутрішньої оптимізації та отримання додаткового фінансування в рамках державного бюджету. В порівнянні, працівники ліквідованої рибоохорони отримували заробітну плату в 1,2 тис грн», – розповів Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Нагадаємо, запуск рибоохоронного патруля в регіонах України є складовою Концепції реформування рибного господарства. Відповідно до неї 30.09.2015 р. КМУ було прийнято Постанову №894 «Питання функціонування територіальних органів Державного агентства рибного господарства», відповідно до якої розпочалася реформа органів рибоохорони: ліквідація діючих органів рибоохорони та створення нового органу «рибоохоронного патруля».

Рибні патрульні Тернопільщини будуть набрані на основі відкритого конкурсу, пройдуть фахове навчання, курси підвищення кваліфікації у європейських експертів, а також будуть оснащені сучасною технікою.

Перший в Україні рибоохоронний патруль розпочав роботу 16.06.2016 на Київщині. 45 рибних патрульних Київщини було відібрано з 2000 претендентів через відкритий конкурс, вони пройшли фахове навчання в українських та стажування у європейських фахівців. За період роботи виявлено 529 порушень із збитками державі на суму близько 1,2 млн грн.

 

«Липові» поліцейські видурили у тернополян півмільйона гривень

Ніч на Андрія: на які збитки слід очікувати тернопільським дівчатам