Порошенко у Чорткові спілкується з людьми, які влаштували йому пікет

Президент України Петро Порошенко кілька хвилин тому прибув у Чортків.

Чортків пікет Порошенка

Зустріч Порошенко з пікетуючими

Главу держави супроводжують голова Тернопільської ОДА Степан Барна, голова Тернопільської облради Віктор Овчарук та ряд обласних посадовців нижчого рівня.

Президент підійшов до людей, які влаштували акцію протесту та тримають у руках плакати “Підвищення пенсій, а не тарифів!”.

До речі, учасників акції уже суттєво побільшало. Між ними та Порошенком зав’язалася дискусія.

Але про що вони спілкуються наразі невідомо, оскільки журналістів, які висвітлюють візит глави держави уже впустили в приміщення підприємства “Борднетце-Україна”, однак назад вийти на вулицю їм не дозволяє охорона.

 

Автор: galasКоментар до: “Порошенко у Чорткові спілкується з людьми, які влаштували йому пікет

  1. 14.12.2016 з 18:38

    Дивно виглядав несподіваний “візит” голови уряду Гройсмана до Тернопільщини тиждень тому, коли голова уряду чомусь щось “відкривав” та їздив тролейбусом … але так і не зустрівся з представниками Тернопільщини.
    Ще більш дивним тепер буде виглядати на середу 14-го “візит” президента Порошенко до нас, про якій вже всі говорять зі слів чиновника, але про якій мовчать в самій обл.держ адміністрації.
    Звісно, що якійсь новий завод в районі за гроші іноземців, навіть на обіцяних 2 тис. роб. місць, це добре для нашого краю, але хіба це рівень президента ? Я вже не говорю про фруктосховища, ферми для худоби, водогони та каналізаційні споруди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *