Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Порошенко похвалив скандального нардепа із Тернопільщини

Перебуваючи на Тернопільщині з робочим візитом президент України похвалив роботу народного депутата від Чортківщини Олега Барну.

Метою візиту Порошенка був символічний запуск роботи філії ТОВ «СЕ Борднетце-Україна», над яким працювали в Чорткові протягом усього 2016 року. Чому символічний? Тому що підприємство із виробництва електричного та електронного устаткування для автотранспортних засобів уже близько двох місяців успішно працює.

Зазначимо, у Тернополі дане підприємство працює уже 10 років, а тепер іноземні інвестори вирішили відкрити філію ще й у Чорткові. Земельну ділянку з виробничим приміщенням у березні 2016-го купили у ВАТ «Агромаш».

За словами Порошенка, чималий внесок у цьому належить нардепові Олегові Барні і його рідному братові, голові Тернопільської ОДА Степанові Барні. Відтак на зустрічі із керівництвом та працівниками Чортківської філії «СЕ Борднетце-Україна» похвалив Олега Барну за пророблену роботу, потиснувши йому руку.

Нагадаємо, Олег Барна на початку цього року прославився, винісши з трибуни парламенту тепер уже екс-прем’єра Арсенія Яценюка.

Галина ТИХА

У поліції розповіли деталі аварії, в якій загинула водій “Тойоти”

У довгожителя із Тернопільщини викрали велику суму грошей