Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Тернопільщині військові лісоруби завдали державі збитків на 2 мільйони гривень

У Борщівському районі виявлено факти незаконної вирубки лісу в урочищі, яке перебуває у користуванні Шепетівського військового лісгоспу.

В ході проведення Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області позапланової перевірки дотримання вимог чинного природоохоронного законодавства у лісовому урочищі «Бурдяківці», що на території Борщівського району, яке перебуває у користуванні Кам’янець-Подільського військового лісництва Шепетівського військового лісгоспу ДП «Івано-Франківський ліспромкомбінат», зафіксовано самовільні вирубки цінних порід деревини (115 пнів), а також понад 30 пошкоджених до припинення росту дерев.

Загальна сума збитків завданих державі внаслідок незаконної рубки лісу становить понад 2 млн. грн, повідомляє прес-служба Держекоінспекції.

У зв’язку з тим, що у діях посадових осіб Шепетівського військового лісгоспу вбачаються ознаки злочинів передбачених ст.ст. 246, 191, 366 ККУ, матеріали перевірки скеровано до Управління Служби безпеки України в Тернопільській області для вжиття заходів реагування.

Один із засновників “Хеліксу” у 90-ті був сотником фінансової піраміди “МММ”

У поліції розповіли деталі аварії, в якій загинула водій “Тойоти”