На “Дружбі” розтрощили європейську зупинку (ФОТО)

У Тернополі взялися за реалізацію проекту «smart»-зупинки громадського транспорту з павільйоном торгового призначення європейського зразка. Розташована вона буде на вулиці Мазепи.

Сам павільйон вже закінчують монтувати. Люди, які виконують роботи кажуть, що спочатку завершать накриття майбутнього магазину, а згодом приступлять і до інших етапів.

Нагадаємо, тут передбачається облаштування безкоштовного WiFi доступу, буде доступний моніторинг місцезнаходження транспорту за допомогою сервісу “detransport.com.ua“, прогноз погоди та новини Тернополя. Принаймні, так обіцяв підприємець, який і запропонував реконструкцію зупинки громадського транспорту з добудовою торгового об’єкту.

До слова, вандали вже встигли познущатися із недобудованого приміщення. Невідомі вибили скло за яким у майбутньому мав би стояти монітор, де в відображалася вищезгадана інформація. Схоже, підприємцю доведеться замінити склопакет. Залишається лише риторичне питання: чим керуються особи, які дозволяють собі нищити чуже майно?

Автор: galasКоментар до: “На “Дружбі” розтрощили європейську зупинку (ФОТО)

  1. 29.12.2016 з 13:17

    та тим самим керуються. що вс1 в держав1. починаючи в1д президента 1 зак1нчуючи правим сектором.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *