Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Колишні міліціонери недарма блокували дорогу в Тернопіль – їм збільшать пенсії

У Міністерстві МВС обіцяють перерахувати пенсії для екс-працівників міліції. Ветерани днями вийшли на Всеукраїнську акцію протесту і вчора, 12 грудня, перекрили дорогу на в’їзді в обласний центр.

Нагадаємо, що 60 людей поблизу села Острів Тернопільського району годину безперервно рухалися по пішохідному переході, перекривши рух автотранспорту.

Пропускали мітингувальники лише автомобілі екстреної допомоги та пасажирів з дітьми. Причина таких дій – перерахунок пенсій згідно чинного законодавства та грошового забезпечення особового складу поліції.

Станом на 13 грудня у Міністерстві створили робочу групу з колишніх працівників МВС, фахівців з фінансового, кадрового забезпечення та юристів, які детально займатимуться питанням щодо перерахунку виплат. Вже створюються порівняльні таблиці посадових окладів колишніх працівників міліції та працівників поліції відповідно до яких будуть здійснювати перерахунок виплат.

Зазначимо, що відповідно до Закону України № 900-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей» за колишніми працівниками ОВС, пенсіонерами та їх сім’ями зберігаються пільги, компенсації та гарантії, передбачені ЗУ «Про Національну поліцію України

У районах Тернопільщини на карантин закрили 26 шкіл

Чорний пес нікого не підпускав до тіла жінки