Карантину не буде! У Тернополі вирішили не здаватися перед грипом

Хоча кількість хворих на грип та ГРВІ постійно зростає, Тернопільська міська рада вирішила поки що не призупиняти навчальний процес у школах.

gryp1У п’ятницю, 9 грудня, відбулося засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій у зв’язку з підвищенням рівня захворюваності на грип та ГРВІ у Тернополі.

На комісії було вирішено наразі не призупиняти навчання у освітніх закладах міста, повідомляє прес-служба міськради.

Хоча ситуацію було оцінено як нестійку, тому прийнято рішення застосувати превентивні заходи: обмежити проведення у навчальних закладах масових заходів, вжити відповідні епідзаходи, а також дозволити керівникам навчальних закладів самостійно закривати окремі класи на карантин при відсутності 20% учнів.

«Сьогодні говорити про епідемію передчасно, хоча ситуація тривожна. Це пов’язано з тим, що збільшується кількість тернополян, у першу чергу дітей віком до 14-ти років, які хворіють на ГРВІ, – розповідає начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Ростислав Левчук. – Динаміка зростання рівня захворюваності від понеділка до п’ятниці показує, що ситуація наближається до порогового рівня і сьогодні становить 92,6% (від порогового рівня епідемії)».

За словами Ростислав Левчука, особливість цьогорічної епідемії у тому, що немає колективного імунітету на один із штампів грипу, який поширюється в Україні – грипу H3N2 «Гонконг». Також поширюються віруси типу А H1N1 «Каліфорнія» та типу В «Брісбен».

Заступник міського голови Леонід Бицюра каже, що члени комісії проводять постійний моніторинг ситуації, відслідковують показник рівня захворюваності та при необхідності комісія буде скликана позачергового і прийматиме відповідні рішення.

 

Автор: galasКоментар до: “Карантину не буде! У Тернополі вирішили не здаватися перед грипом

  1. Тернопільський Батяр
    11.12.2016 з 22:04

    Карантин не роблять тому, що немає морозів ,отже це є нерентабельно та невигідно державі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *