Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Дорожники Тернопільщини кажуть, що до снігопадів повністю готові

Шляховики Тернопільщини запевняють, що до зими почали іще готуватися заздалегідь.

shtorm2Відтак, на даний момент вже заготовлено 36,8 тис.тонн піску та фрикційних матеріалів, 3,423 тис.тонн технічної солі. Також підготовлена уся необхідна техніка для роботи у зимовий період.

Зокрема, до роботи в зимовий період готові 227 одиниць техніки. А саме: 9 роторних снігоочищувачі,  6 бульдозерів, 36 автогрейдерів, 35 піскорозкидачів, 26 навантажувачів,  49 тракторів Т-150,К-701, 3 солерозподілювачі та 63 одиниці навісного обладнання. Також заготовлено 10-денний запас паливно-мастильних матеріалів.

Основним підрядником по зимовому експлуатаційному утриманню автомобільних доріг загального користування є ДП «Тернопільський облавтодор». А на випадок надмірного погіршення погодних Служба автомобільних доріг Тернопільської області уклала угоди на залучення ще 49 одиниць техніки сторонніх організацій.

Уздовж автодоріг державного значення на підходах до міста Тернополя підготовлено 33 майданчики та визначено 276 місць для стоянок вантажного автотранспрорту. Для інформування водіїв про можливу небезпеку в осінньо-зимовий період підготовлено 1050 комплектів дорожніх знаків 1.13 «Слизька дорога» з табл.7.12 «Ожеледиця», 340 знаків 1.10 та 1.12, 5000 сигнальних віх.

Для попередження виникнення надзвичайних ситуацій розроблено плани спільної взаємодії дорожників з підрозділами ДСНС України та ВУПД ГУНП в Тернопільській області, Укрпоштою, Тернопільським обласним центром з гідрометрології (ТЦГМ), Укртрансінспекцією та Автостанціями.

Також сприятимуть терміновому вирішенню проблем на автошляхах і камери відеонагляду, які розташовані на найбільш небезпечних ділянка доріг. Таких камер є 17, і працюють вони цілодобово.

Нагадаємо, у ці вихідні у Тернополі та по області передають штормове попередження. Зокрема, очікуються снігопади, ожеледиця та налипання мокрого снігу.

На Тернопільщині розкрадають майно колись відомого на всю Україну санаторію

Україна в таблиці УЄФА: намічається “круте піке”