В тернопільському університеті клянуться не брати хабарів

Ректорат Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка виступив із ініціативою запровадження та дотримання принципів академічної доброчесності.

Боротьба з хабарництвом

Боротьба з хабарництвом


У документі, що має назву «Згода щодо дотримання академічної доброчесності» міститься два цікавих пункти зобов’язань. Зокрема:
– не вимагати і не брати неправомірної вимоги;
– не надавати неправомірну допомогу у професійній та науковій діяльності (не виконувати навчальні завдання за сьудентів тощо).
«Символічно, що підписання викладачами ЗГОДИ щодо дотримання академічної доброчесності відбулося в унісон із днем Гідності та Свободи. Нещодавно студенти символічно номінували мене відзнакою, ціную їх довіру і в числі перших підписую ЗГОДУ», – пише у Facebook доцент ТНПУ Ірина Чорна.

Автор: galasКоментар до: “В тернопільському університеті клянуться не брати хабарів

  1. Іван Люстратор
    24.11.2016 з 22:22

    Якщо,зникне хабарництво в ТНПУ то за ним зразу і 35% студентів особливо на факультеті філології і журналістики за ,що будуть викладачі їздити у “відрядження”(Грецію, Турцію, Єгипит…) Думаю Поплавська Наталя Миколаївна одна з перших “підхопить” таку ініціативу з дотримання принципів академічної доброчесності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *