Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Чи маємо ми дійсно перемогу? Чи маємо українську Україну?” – запитує активістка Євромайдану

Марія Баб'юк

Під час відкриття у Тернополі пам’ятника Небесній сотні зі сцени пролунало чимало резонансних виступів. Особливо гострими на слово були члени Штабу Національного спротиву, на яких під Революції Гідності чинився тиск з боку правоохоронних структур.

stayuraУ виступі одного з керівників штабу, директора Галицького коледжу, депутата міськради Марії Баб’юк іе звучав розпач від того, що в країні не вібулися зміни, на які очікували люди.

“Чи маємо ми дійсно перемогу? Чи маємо українську Україну?..” – зі сцени запитувала Марія Баб’юк. “Звичайно, ні. Мені дуже прикро, що з 50 працівників обласної державної адміністрації, які писали «розіпни», відкрийте кримінальні справи, засудіть, бо вони не пустили нас на роботу, сьогодні більша половина там і працює. Сьогодні прикро, що з 9 прокурорів, які судили нас, називали нас злочинцями більша половина на інших посадах працює. Де та люстрація, яка давно мала відбутися? Де ті щирі українці, які б не думали за власні кишені, а працювали заради розбудови України? Хіба за це гинула молодь? Кращі з кращих?”

У Дністрі, що на Тернопільщині, піднялася вода, можливі підтоплення

Барна пообіцяв звільнити кількох своїх підлеглих, які не впоралися зі снігом