Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі провели африканський конкурс краси (ФОТО)

Організаційний комітет Асоціації студентів Гани Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського ініціював проведення першого в Україні конкурсу краси «Міс Гана».

gana1Подія відбулася в Українському домі «Перемога», що в Тернополі. Наші студенти цим заходом прагнули об’єднати представників своєї країни, які здобувають вищу освіту в нашій державі.

Пишне і видовищне дійство зібрало ганійську молодь зі всіх міст України. Чимало дівчат вирішили позмагатися за корону і звання найкрасивішої.

Дивовижний показ багатої культури Гани, музика і танці прикрасили цей незабутній вечір. Слова вітання від декана факультету іноземних студентівТДМУ, професора Петра Сельського передала його заступник Олена Покришко.

Головна корона конкурсу дісталася представниці ганійської спільноти зі Львова, друге місце у красуні з Івано-Франківська, третє – Полтави.

Потрібно відзначити високий рівень організації заходу. Студенти ТДМУдоклали багато зусиль, аби вечір був вдалим і залишився в пам’яті надовго. Вони сподіваються, що і в наступні роки буде чимало подібних яскравих подій.

gana3

gana4

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

 

У Тернополі мікроавтобус без водія втік із засніженої парковки (ФОТО)

Скандальний тернопільський владика не втримався від “спокуси” по дорозі до монастиря