Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі заборонили рух вантажного транспорту аж до березня

У зв’язку з погодними умовами у Тернополі обмежать рух великогабаритного вантажного транспорту вагою понад вісім тонн аж до 1 березня.

fura123Про це сьогодні заявили на виконавчому комітеті Тернопільської міської ради.

Виконавчий комітет вирішив обмежити рух вантажного транспорту вагою більше восьми тонн під час атмосферних опадів у вигляді снігу з 16 листопада поточного року до 1 березня 2017 року від шостої ранку до 23 години. Встановити відповідні дорожні знаки згідно з схемами організації дорожнього руху погодженими в Управлінні Національної поліції Тернопільської області, в Управлінні патрульної поліції Тернополя. Відповідно також патрульна поліція буде забезпечувати безпеку дорожнього руху й здійснювати контроль за виконанням рішення.

Таке рішення виникло у зв’язку із ситуацією, що склалася у Тернополі на виїзді з міста у кременецькому напрямку. Там багато вантажівок з Львівської та Івано-Франківської областей без узгодження з місцевими органами влади та поліції заїхали до Тернополя. Через погано розчищені дороги, вони не змогли рухатися далі, що й спричинило до великих заторів й ускладнення без того не простої ситуації на дорозі. На цій ділянці дороги досі є затори, вантажівки не рухаються, позаяк дороги не розчищені.

Галина ТИХА

Тернопіль уже четвертий день знаходиться у сніговому колапсі (ФОТО)

Тернополянин викрав скриньку з пожертвами для бійців АТО