У Тернополі заборонили рух вантажного транспорту аж до березня

У зв’язку з погодними умовами у Тернополі обмежать рух великогабаритного вантажного транспорту вагою понад вісім тонн аж до 1 березня.

fura123Про це сьогодні заявили на виконавчому комітеті Тернопільської міської ради.

Виконавчий комітет вирішив обмежити рух вантажного транспорту вагою більше восьми тонн під час атмосферних опадів у вигляді снігу з 16 листопада поточного року до 1 березня 2017 року від шостої ранку до 23 години. Встановити відповідні дорожні знаки згідно з схемами організації дорожнього руху погодженими в Управлінні Національної поліції Тернопільської області, в Управлінні патрульної поліції Тернополя. Відповідно також патрульна поліція буде забезпечувати безпеку дорожнього руху й здійснювати контроль за виконанням рішення.

Таке рішення виникло у зв’язку із ситуацією, що склалася у Тернополі на виїзді з міста у кременецькому напрямку. Там багато вантажівок з Львівської та Івано-Франківської областей без узгодження з місцевими органами влади та поліції заїхали до Тернополя. Через погано розчищені дороги, вони не змогли рухатися далі, що й спричинило до великих заторів й ускладнення без того не простої ситуації на дорозі. На цій ділянці дороги досі є затори, вантажівки не рухаються, позаяк дороги не розчищені.

Галина ТИХА

Автор: galasКоментар до: “У Тернополі заборонили рух вантажного транспорту аж до березня

  1. Тернополінин
    16.11.2016 з 11:16

    дурні, обмежили і заборонили дві великі різниці, пишіть щаголовки нормально.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *