У Тернополі вчителі пікетували обласну адміністрацію через конфлікт із директором

Сьогодні учителі з Гусятинщини влаштували мітинг під Тернопільською ОДА й вимагили усунути директора їхньої школи з посади.

shkola-piketВранці трудовий колектив спеціалізованої школи І-ІІІ ст. села Васильківці Гусятинського району побував на особистому прийомі в голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни.

Вчителі, які вже півроку намагаються розв’язати конфлікт, який склався із директором їхньої школи, прийшли шукати розуміння у вищого керівництва.

За словами учасників акції протесту, їхня основна мета – усунути директора Світлану Байталюк з посади, адже працювати в таких умовах, які вона для них створила, просто неможливо.

– Аби якось вирішити цей конфлікт, ми вже неодноразово зверталися до районного управління освіти, до фінансової служби, до поліції, однак результатів це не давало, – розповідає вчитель історії та правознавства Галина Зрайчук. – В усіх відповідях, які отримували, йшлося про те, що в нас створена об’єднана територіальна громада і ми самі повинні вирішувати свої проблеми. А ми вже втомилися від безкінечного некоректного поводження з боку нашого директора. Вона часто поводиться неприпустимо щодо норм професійної етики – ображає вчителів, техпрацівників, робить зауваження щодо зовнішнього вигляду, критикує, пише безкінечні скарги на нас до управління освіти, зриває навчальний процес…

Сьогодні вчителі васильківської школи розповіли про свої проблеми голові Тернопільської ОДА Степанові Барні. Він зателефонував до голови їхньої об’єднаної територіальної громади Андрія Гайдаша й останній пообіцяв, що в понеділок до кінця робочого дня директор буде звільнена з посади і конфлікт буде розв’язано.

– Ми йому повірили, – кажуть вчителі, – а як воно буде, – побачимо.

Джерело: “НОВА Тернопільська газета”

Автор: galasКоментар до: “У Тернополі вчителі пікетували обласну адміністрацію через конфлікт із директором

 1. Oks Ana
  04.11.2016 з 00:59

  а якщо припустити, що 30 чоловік займаються “виживанням” директора зі школи, і всі контролюючі органи чомусь дають їм відповіді, які їх не влаштовують, бо не знаходять криміналу в роботі директора.
  І аргументи “хамське відношення” і тд… ))) говорить вчитель, який бив дітей у школі, це тільки зараз діти-випускники зізнаються, бо до того боялися його (підносив собі так самооцінку за рахунок страху дітей, інакше немає чим).
  Степана Степановича розумію, що це не в його компетенцію входить, але ж аргументів вчителі не надали ні йому, а ні голові громади, який не може тому і розібратися в цій ситуації, бо порушень немає у директора і аргументи якісь смішні). На яких підставах голова громади може звільнити директора школи якщо їх у них немає? Він заручник в цій ситуації, бо пообіцяв розібратися, а вчителі зрозуміли, що розібратися, це означає звільнити.
  Як ЗрайчИк може їхати в день районної олімпіади з правознавства (вона читає цей предмет) на шоу в Тернопіль, коли вона призначена керівником команди на олімпіаду від нашої школи? По-перше, УЧНІ і навчальний процес повинні бути на першому місці, а не власні не обгрунтовані амбіції, по-друге, вона тільки 1 вересня вийшла на роботу, а до того 3 роки була у декретній відпустці.
  Якщо заступникам вказують на їх недоліки в роботі як директор так і органи, і ці органи, які вони самі викликають кажуть їм те, що вони не хочуть чути (смішно) – це сприймається тільки як образа, тиск і хамство, то про які зміни в освіті, а тим більше в сільській школі говорить Гриневич (міністр освіти), чомусь наша міністер останнніх три місяці говорить багато, що результати ЗНО разючі між селом і містом, наводить графіки, досліддження і тд, так може причину треба шукати не в дітях сільських, а у вчителях сільських.Таж ні … у всьому винна директор. Що сільську забуту школу витягнула на перше місце в районі, що про школу знають не тільки в районі. Семінари, майстер-класи, навчання за прогрмою Інтел…хто організовував ??? Директор. Але ж погана директорка ці курси влаштувала під час канікул (зауважу канікули для учнів). А чи хотіли цього вчителі??? Скажу вам те, що точно знаю: Ні вчителі цього не хотіли, відкрито виступали проти цього. Не треба їм Інтелу і семінарів, самоосвітою тоже не треба займатися, директорка щось вимагає від них і ще й та міністерка прийшла і тоже те саме хоче ))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *