У лісах Тернопільщини розчистили 26 кілометрів доріг для того, щоб годувати оленів

Враховуючи складні погодні умови на Тернопільщині та їх наслідки, лісовим мешканцям стає важко діставатися до місць підгодівлі, облаштованих лісівниками.

lis-zymaТож державна лісова охорона, згідно з наказом Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства, у короткі терміни була зобов’язана виправити ситуацію й розчистити шляхи до місць підгодівлі, здійснивши посилену охорону й підгодівлю мисливської фауни.

Як повідомили відповідальні за дану ділянку роботи працівники державних підприємств, роботу з розчищення доріг до підгодівельних майданчиків виконано повністю.

Крім того, кожне підприємство прозвітувало про те, скільки кормів додатково доставлено до лісових їдалень, повідомляють у Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Так, у найбільшому за обсягами мисливських угідь ДП «Чортківське лісове господарство», розчищено доріг до годівниць протяжністю 26,5 кілометрів, завезено кормів: 6,5 тонн зерновідходів, 1,1 тонна сіна та 110 шт. кормових віників.

 

Автор: galasКоментар до: “У лісах Тернопільщини розчистили 26 кілометрів доріг для того, щоб годувати оленів

  1. Тернопільський Батяр
    17.11.2016 з 23:14

    Таке враження, що за тваринами краще доглядають,ніж за людьми в тому розумінні, що до вчора транспорт працював не систематизовано.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *