Тернопільських комунальників очікує кримінал

За виставлення рахунків із завищеними цінами на комунальні послуги будуть жорстоко карати. В Уряді вивчається питання притягнення винних до кримінальної відповідальності.

groshi

В першу чергу, це стосується надавачів житлово-комунальних послуг – обленерго, теплоенерго, водоканалів. На цьому наголосив під час засідання уряду Володимир Гройсман.

Раніше ми розповідали, що тернополяни скаржаться на завищені рахунки на опалення.Подібна ситуація виникла в Києві, на що різко відреагував голова уряду Володимир Гройсман.
«Це начебто помилка, але якась вона дуже дивна ця помилка. Коли дехто намагається розхитати ситуацію і нагнати істерію, з’являються платіжки з подвоєними-потроєними цифрами, нереальними абсолютно, завищеними», — зауважив Володимир Гройсман.
«Я би просив, щоби таких помилок з боку надавачів послуг – обленерго, теплоенерго, водоканалів – відносно українських громадян не було. Я вважаю, що треба принести вибачення, з одного боку, а з іншого боку, я попереджаю, що якщо ми будемо бачити, що десь в регіонах такі речі відбуваються, ми будемо дуже жорстко карати штрафними санкціями за ці речі. Я думаю, що тут може бути і питання кримінальної відповідальності за виставлення рахунків за неадекватними цінами. Я попереджаю всіх, що з цим не потрібно гратися і дразнити людей», — підкреслив Прем’єр-міністр..

Автор: galas

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *