Тернопільська вантажівка насмерть збила дівчину у Вінниці (ВІДЕО)

Вантажівка з тернопільськими номерами у Вінниці збила насмерть дівчину, яка виходила з трамваю у четвер, 17 листопада, близько 9.00. 

dtp21Аварія сталася на вулиці Соборній навпроти Торговельно-економічного інституту. Наразі проводять слідчі дії. Відомо, що водій вантажівки із написом «Молокія»  — підприємець, пише “20 хвилин”.

За словами начальника прес-служби Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Ганни Олійник, загибла дівчина була співробітником пенітеціарної служби. Працювала психологом.

— Дівчина не вибігала з трамваю, а просто переходила дорогу, —  розповідає очевидець трагедії, яка їхала разом із нею. — Чесно, я сама в шоці тому, що могла бути на її місці, якби трохи швидше вийшла з трамваю. Водій вантажівки просто летів на великій швидкості. Я одразу побігла в інститут, щоб викликали швидку.

dtp22Начальник прес-служби повідомляє, що, як пояснює водій, його машину занесло на слизькій ділянці дороги, тому йому не вдалося  уникнути наїзду на пішохода. Чи був водій нетверезий, покажуть результати освідування. Його повезли у наркодиспансер для здачі крові на аналізи.

Начальник сектору безпеки дорожнього руху Анатолій Самусь розповів, що по Соборній не мають права рухатися будь-які авто, незалежно від того, вантажівка чи легкове. Виключення становлять тількb ті люди, які проживають на цій вулиці та представники підприємств, які, наприклад, обслуговують магазини. Але у них має бути документ, який підтверджує це. Вантажівка після удару ще протягла жінку з десяток метрів.

Журналісти «20 хвилин» намагаються з’ясувати, кому офіційно належить вантажівка, та отримати коментарі від підприємства «Молокія».

Автор: galas

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *