Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Скандальний кар’єр у Полупанівці повернуть державі

Питання діяльності кар’єру у селі Полупанівка, що входить до Скалатської громади, обговорювали на сесії обласної ради 4 листопада.

karjer
Обласні депутати підтримали запит колеги Петра Васька до Міністерства аграрної політики та Фонду державного майна України з вимогою не продовжувати договір оренди цілісного майнового комплексу ДП “Полупанівський кар’єр” для дніпропетровської фірми “Гірничодобувна промисловість”, термін дії якого спливає у грудні 2016 року.
Нагадаємо, що влітку цього року працівники кар’єрів в Полупанівці та Новосілці неодноразово протестували проти низьких зарплат, які їм виплачують управителі кар’єру, а також проти несприятливих умов праці. Влітку з підприємства були звільнені два учасника АТО, однак після протестів були поновлені. Люди неодноразово перекривали дорогу. Також внаслідок діяльності орендарів нищаться навколишні дороги. Щоправда, на закиди громадськості в’яло реагує місцева влада, яка закриває очі на очевидні порушення. За неофіційними даними, одними з власників фірми, що орендує за відносно мізерні кошти кар’єр, є офшорні кампанії, зареєстровані за межами України. Контакти цих компаній нібито ведуть до одного з донбаських олігархів.

На вулиці Степана Бандери зіткнулися “Мерседес” та “Сузукі”. Є травмовані

У Тернополі – новий начальник поліції