Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Сергій Притула шукає фінансових донорів у Тернополі

Тернопільський Сірий лишив пост у Фейсбуці про те, що й де зима і бійцям АТО потрібно ще багато важливих речей. Просить людей згуртуватися та допомогти армії.

79Ведучий та шоумен детально розповів, куди ж пішли раніше зібрані кошти. І що панують закупити за нові благодійні внески.

“Панове, затишшя у моїх звітах по волонтерській роботі пов’язане з двома моментами: по-перше, тотальна гастрольна зайнятість (а в паузах між концертами просиджування у монтажці над черговими випусками “Вар*яти-шоу”), а по-друге, низька активність фінансових донорів. Менше грошей – менше закупок.
Ні, робота робиться, не без того. Ось на фото захисний костюм для снайпера за 750EURO. Тепер хорошому парубку, снайперу з тернопільської альфи буде легше у протистоянні з ворогом, навіть якщо у того буде потужний тепловізор. Мало бути 2, поки прийшов один. Другий буде в першій третині грудня. Піде такому ж бійцю тільки з Буковини.

На минулому тижні заробили з “вар*ятами” на львівських концертах достатньо, щоб 3 дні тому проплатити придбання буса для 24-ї арт-бригади. За жовтень з “вар*ятівських” концертів акумулювали 125 000 грн, які будуть скеровані на придбання “водолазки” для Кам*янець-Подільського центру розмінування ЗСУ. Думав добрати ще 2 комплекта спорядження, до тих 4-ьох, які вже передали їм цього року, але виглядає так, ніби хлопцям того що мали і що ми підвезли вистачає, то зараз міркуємо, що саме придбати. Є варіант підводного міношукача. Думаю, на тому і зійдемось. А як буде все ок, то візьмемо 2.

З тих коштів, що ви надсилаєте на мої рахунки останнім часом більшість тратиться на ремонт транспорту. 20000грн пішло на дорихтовку того транспорту, що досі доводять до ладу у Рівного волонтери з фонду “ДАР”, 8000грн пішло хлопцям з 8-го полку спецназу. 18850грн – бійцям з 79 ДШБ. Хлопцям з 37-го батальйону – 17500грн.

В результаті на рахунку в мене є доступних: трохи більше 56000 грн і Н/З в розмірі $2000, які тримаю на якесь “припече”. А воно ж припече…

Частина гривневої маси буде витрачена на зимову гуму для транспорту, який готується до відправки на фронт.

Можу поділитись власними спостереженнями по тому, що відбувається з фінансовим донорством. “Дна” ще немає, але видно, що економічна ситуація в країні серйозно підкосила людей. Якщо раніше 80% переказів складали перекази розміром 50-10-150-200 грн, то зараз цей сегмент дуже обмілів і скотився до 40-50% від загальної кількості. Як би це не виглядало комічно, але середній переказ на мою гривневу волонтерську картку зараз тяжіє до 1500 грн. Тобто 500-1000-2000, зрідка – 3000, ще рідше 5000. Проблема тільки в тому, що і ці перекази доволі нечасті гості… Якщо раніше після посту з проханням скинутись на АТО перерахунки йшли сотнями, потім десятками, то зараз це півтора-два десятки одразу після посту і потім по інерції по кілька в день. Що таке валютні перекази я вже практично забув. 2-3-4 епізоди на місяць. Дай Боже здоров*я тим людям. Зважаючи на тахікардію гривні – це дуже важливо!

Люди втомились і я, відверто кажучи теж. Але наша втома – це ніщо в порівнянні з тою титанічною працею по захисту країни, яку щоденно і щонічно провадять наші бійці. Я дуже мрію про той день, коли війна закінчиться і я знову зможу займатись дітками. У нашій країні багато дитбудинків, сиротинців, інтернатів, у яких немає належних умов для виховання маленьких українців. А поки цього не трапилось, я мрію про те, щоб у цій країні кожна людина прокидалась і засинала з відчуттям вдячності нашим бійцям за те, що можемо засинати не під вибухи мін і “стрілкотню”, а під муркотіння героїв улюбленого серіалу по ТБ, за те, що можемо кататись на моря і в гори, за те, що діти ходять до школи, а не ховаються у підвалі…
І щоб ця вдячність була відображена у реальних вчинках: дай волонтеру пару гривень (я зараз не про себе, а про рух в цілому), заправ його бус по дорозі на Схід, купи бійцю пару шкарпеток, передай на фронт пачку цигарок, зроби хоч щось!!!

В грудні буду робити Збір на Новому. Давно цього не робив, бо кілька останніх разів приносили стільки, що хотілось плакати. Але зараз пішли запити по термобілизні і теплому взутті. Тому слідкуйте за сторінкою, дата буде вказана пізніше.

Рахунки залишаю трохи нижче по тексту. Хочу назбирати багато грошей і купити багато оптики. Є куди відправляти. Коротше, гудень 2016-го оголошується місяцем ПНБ і “тєпліків”.
Дякую усім, хто допомагає. Дякую усім, хто підтримує.
Господи, бережи нам наших хлопців!
Працюємо, панове!
ВАЖЛИВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ДОРОГІ БРАТИ І СЕСТРИ, ЯКІ НАДСИЛАЛИ МЕНІ КОШТИ СИСТЕМОЮ ПЕРЕКАЗІВ “ЗОЛОТА КОРОНА”!!!! НБУ ЗАКРИВ ДІЯЛЬНІСТЬ ЦІЄЇ СИСТЕМИ В УКРАЇНІ!!!! НЕ ПЕРЕСИЛАЙТЕ КОШТИ ЦІЄЮ СИСТЕМОЮ! ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ НЕ ТІЛЬКИ РОСІЇ, АЛЕ Й КАЗАХСТАНУ І Т.Д.!!!!
Гривні
ПриватБанк
Номер картки 5168 7420 6353 7207
Призначення платежу: поповнення картки 5168742063537207 (Притула Сергій Дмитрович).
№ рахунку 29244825509100
МФО 305299
ЄДРПОУ 14360570
Притула Сергій Дмитрович
ІПН 2975800618
USD
Beneficiary Prytula Serhiy
Account 5168742060489527
Bank of beneficiary PRIVATBANK DNEPROPETROVSK,UKRAINE
SWIFT CODE: PBANUA2X
Intermediary Bank JP MORGAN CHASE BANK NEW YOURK, USA
SWIFT CODE: CHASUS33
Correspondent account 0011000080
EUR
Beneficiary Prytula Serhiy
Account 5168742060489444
 

За кросівки із сюрпризом на жителя Тернопільщини чекає в’язниця

Тернопільський кондуктор засмічує тролейбусні зупинки