Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Перевізники кажуть, що за 4 гривні будуть возити тернополян трохи краще

Перевізники почали скаржитись, що тих коштів, які зараз поступають від пасажирів – недостатньо. Зараз у місті ціна проїзду становить 3 гривні.

marshrutka1У зв’язку з тим, що чималі затрати витрачають на ремонт транспорту та заробітну платню водіям, перевізники пропонують змінити вартість до 4 гривень.

Директор товариства «Менс-Авто» Андрій Намака повідомив, що це питання постало ще з лютого минулого року, відколи підняли ціни на паливо. Проте, тоді цю проблему вирішили.

Зараз вона постала знову, тому що вартість палива збільшили, а це вже критична ситуація. Оскільки на носі зима, довелось купувати нові колеса, акумулятори та інші потрібні речі в борг, пише сайт proternopil.te.ua.

Директор товариства «Мега-Сервіс» Роман Сполович розповів, що для якісного надання цих послуг критично недостатньо обігових грошей. Через це виникає проблема ремонту транспорту, тим паче, що їх вартість досить значна. Купувати дешевші запчастини немає сенсу, оскільки тривалість їхньої ефективності низька. Тому ціни на проїзд потрібно збільшувати примусово. Від цього залежатиме безпека пасажирів.

Підприємство «Тернопільелектротранс» підтримує цю позицію і вважає, що вирішальним чинником є і підняття вартості на електроенергію.

Перевізники ці розрахунки передали на розгляд місцевих депутатів. Якщо комісія підтримає цю думку, то вартість проїзду у громадському транспорті буде близько 4-ох гривнів.

Дорожники Тернопільщини вважають, що добре впоралися зі сніговою стихією

Тернопільський нардеп показав журналістам свою київську квартиру (ВІДЕО)